TOP 3 SPRZEDAŻY OSTATNICH TRZECH MIESIĘCY

Czas na podsumowanie tym razem kilku miesięcy. Czym najbardziej byli zainteresowani nasi klienci przez kwiecień, maj i czerwiec. Pamiętajcie, że jest to ranking tworzony przez klientów naszego e-sklepu i warsztatów stacjonarnych, które znajdują się w Bielsku Białej, Jaworzu i Pszczynie.

Top 1 Serwis Klimatyzacji

Najczęściej wykonywaliśmy ogólny przegląd klimatyzacji i uzupełnialiśmy czynnik. Musimy tutaj przyznać, że stan większości był słaby, zagrzybione i nieszczelne. Pamiętajcie, że dbając o klimatyzację dbamy o swoje zdrowie, nikt z nas nie chce wdychać bakterii i grzybów podczas jazdy.

Top 2 Wymiana opon

Sezon letni rozpoczęliśmy wręcz masową wymianą ogumienia w samochodach osobowych czy terenowych.

Top 3 Opony terenowe Mirage MR-HT172 235/60R16 100H

Mirage to marka opon z klasy budżetowej – firma przywiązuje wielką wagę do odpowiedniej wartości jakość-cena. Konsumenci ciągle poszukują opon łączących dobrą jakość i przystępną cenę. Ponadto niskie zużycie paliwa, niskie opory toczenia oraz przyjazność dla środowiska to bardzo ważne cechy których wspaniałym połączeniem jest marka Mirage.

Dobre wyniki etykietowania, dobra jakość oraz atrakcyjne ceny to to, co decyduje o wyjątkowości marki w segmencie budget.  Mirage oferuje interesującą gamę rozmiarów.

Kup teraz