TOP 3 sprzedaży LUTY

Podsumowanie Lutego 

Oto lista trzech najlepiej sprzedających się produktów na www.nowe-opony.pl.

Ranking tworzony przez klientów Top Gum.

TOP 1

Dębica Presto UHP 2

Opony Dębica Presto UHP 2 to opony należące do klasy ekonomicznej. Opony tej klasy zapewniają optymalny poziom osiągów w najlepszej cenie. Dębica Presto UHP 2 z nowym asymetrycznym bieżnikiem odpowiada na oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy szukają opon dla samochodów osobowych o większych mocach silnika za rozsądną cenę. Szerokie żebro centralne nowego bieżnika zapewnia lepszą kontrolę nad pojazdem.

Usztywniony bark gwarantuje doskonałą przyczepność na zakrętach. Mieszanka gumowa na bazie krzemionki zapewnia wysoką przyczepność na mokrych drogach. Dzięki zaawansowanej rzeźbie bieżnika uzyskano wyjątkowe osiągi zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Tworzywo z którego jest wykonana przyczynia się do redukcji oporów toczenia, co z kolei zapewnia niższe zużycie paliwa. Skrócona droga hamowania na mokrej nawierzchni daje im pożądane bezpieczeństwo. Ponieważ nacisk rozkłada się równomiernie na całą powierzchnię styku opony z drogą, opona lepiej się prowadzi.

🛒KUP TERAZ https://goo.gl/819epb

TOP 2

Goodyear Efficientgrip Performance 205/55R16 91V produkcja 2018r

Opony Goodyear Efficientgrip Performance to opony należące do klasy premium. Wyniki niezależnych testów pokazują, że opony klasy premium zapewniają najbardziej zrównoważone osiągi pod każdym względem. Przeznaczone są do samochodów osobowych. Dzięki zaawansowanej rzeźbie bieżnika uzyskano wyjątkowe osiągi zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Dobrą wytrzymałość podkreśla materiał budulcowy, którym jest mieszanka gumowa, dzięki której opony cechują się zwiększoną wytrzymałością na ścieranie. Odprowadzanie wody z centralnej części opony na boki gwarantuje ochronę przed zjawiskiem aquaplaningu. Nowa rzeźba bieżnika usprawnia hamowanie na mokrej nawierzchni. Konstrukcja bieżnika obniża poziom emitowanego hałasu. Wzór bieżnika równomiernie rozkłada obciążenie, co poprawia trakcję i manewrowanie

🛒KUP TERAZ https://goo.gl/kjm1tr

TOP 3

Falken AZENIS FK510

Przez lata wyścigi samochodowe stały się podstawą rozwoju technologii oraz linii opon Ultra High Performance marki FALKEN. Opony wyścigowe produkowane przez markę FALKEN cechuje bardzo dobra jakość oraz wydajności potwierdzona między innymi w jednej z największych i najtrudniejszych na świecie imprez World Rally Championship, z legendarnym 24-godzinnym wyścigiem na torze Nürburgring w Niemczech.

Opony FALKEN są kierowcy paszportem do sukcesu na torze wyścigowym. Systematyczna analiza danych i doświadczeń zebranych na imprezach związanych ze sportami motorowymi pozwala na ciągły rozwój nowych technologii oraz skraca do minimum czas na wróżenie ich do nowych linii produkowanych opon. Wynik tych doświadczeń? Najlepsze produkty, które spełniają najbardziej rygorystyczne normy jakości, które już dawno sprawdziły się w międzynarodowych konkursach. Wszystkie produkty marki Falken są zgodne z normami ISO 9001 i 14001. FALKEN jest marką Sumitomo Rubber Industries LTD.w Japonii.

🛒KUP TERAZ https://goo.gl/548vXv